Rezerwacje Grupowe

Niepowtarzalna atmosfera, orientalny klimat i autentyczna kuchnia tajska. Czy to nie recepta na wyjątkowe spotkanie? Celebruj z nami ważne momenty.

Thai Thai Warszawa

Goście, którzy zdecydują się na organizację przyjęcia w wyjątkowych wnętrzach Thai Thai Warszawa otrzymają do dyspozycji znajdującą się w dolnej części restauracji salę z przepierzeniami o całkowitej powierzchni 150m2 , którą na życzenie dostosujemy do formuły zasiadanej jak i koktajlowej. Specjalnie opracowane zestawy menu pozwolą na ekskluzywną podróż w świat orientalnych smaków. Prywatna przestrzeń, osobne wejście i szatnia zagwarantują niezbędną intymność uroczystości rodzinnej czy spotkaniu biznesowemu. Na życzenie zagwarantujemy również multimedia najwyższej klasy.

Po spersonalizowaną ofertę napisz do nas: d.szapar@tacc.pl

Loża na spotkania biznesowe w Thai Thai Warszawa
Thai Thai - restauracja tajska Warszawa
Thai Thai - restauracja tajska Warszawa

Thai Thai Sopot

Goście, którzy zdecydują się na organizację przyjęcia w nowoczesnej przestrzeni Thai Thai Sopot otrzymają do dyspozycji dwuczęściową salę konsumpcyjną, której sercem jest, podkreślająca atmosferę miejsca, otwarta kuchnia. Restauracja nie jest zazwyczaj wyłączana z codziennej działalności, a wyjątkowe wnętrze i centralna lokalizacja czynią lokal idealnym na nieformalne spotkanie dla od kilku do kilkudziesięciu osób. Specjalnie opracowane zestawy menu, szeroki wybór win i widok na tętniący życiem plac Przyjaciół Sopotu pozwolą na organizację nietuzinkowej kolacji rodzinnej czy spotkania towarzyskiego przy tradycyjnych tajskich potrawach.

Po spersonalizowaną ofertę napisz do nas: d.szapar@tacc.pl

Restauracja tajska - Thai Thai Sopot
Restauracja tajska - Thai Thai Sopot
Thai Thai Sopot

Thai Thai Gdańsk

Goście, którzy zdecydują się na organizację przyjęcia w wiekowych wnętrzach Thai Thai Gdańsk otrzymają do dyspozycji dwuczęściową antresolę, na którą składa się kameralna sala z długim kamiennym stołem i obszerne lobby z niskimi stolikami i kanapami. Przestrzeń można zaadaptować na spotkanie przy stole dla kilkunastu osób, lub w formule koktajlowej dla większej grupy. W przypadku mniejszej ilości gości zachęcamy do skorzystania z wydzielonej sali na parterze, która pomieści do 10 osób. Zapierające dech w piersi wnętrze, specjalnie opracowane zestawy menu i wielofunkcyjne pomieszczenia czynią z tej restauracji idealne miejsce na ekskluzywną kulinarną podróż podczas rodzinnego czy firmowego spotkania. Na życzenie zagwarantujemy również najwyższej klasy multimedia.

Po spersonalizowaną ofertę napisz do nas: d.szapar@tacc.pl

Widok na salę główną Thai Thai Gdańsk
Restauracja tajska - Thai Thai Sopot
Thai Thai Gdańsk

Thai Thai Poznań

Goście, którzy zdecydują się na organizację przyjęcia w stylowych wnętrzach Thai Thai Poznań otrzymają do dyspozycji prywatną salę na piętrze. Ta wyjątkowo zaaranżowana przestrzeń zapewnia prywatności pełen komfort niezależnie od celebrowanej okazji, a pomieści od kilku do kilkudziesięciu osób w zależności od formuły spotkania. Specjalnie opracowane zestawy menu i zaadaptowana do indywidualnych potrzeb prywatna część restauracji – wyposażona w zestaw wypoczynkowy, wygodny stół, najwyższej klasy multimedia i osobną toaletę – to przepis na niepowtarzalną podróżw świat orientu dla naszych gości.

Po spersonalizowaną ofertę napisz do nas: d.szapar@tacc.pl

Aranżacja sali głównej Thai Thai Poznań
Cielęcina w zielonym curry z makaronem sojowym
Prywatna sala na piętrze Thai Thai Poznań