Koncept

Tajska kuchnia w najlepszym wydaniu.
TAJSKA KUCHNIA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Restauracje ThaiThai

Koncept tworzą cztery lokale. Każda z lokalizacji jest odmienna i charakterystyczna, a łączy je autentyczna kuchnia, nowoczesny ale w pełni inspirowany Tajlandią wystrój i atmosfera wyjątkowości. Wybitne, ale autentyczne potrawy, sprowadzane na zamówienie składniki najwyższej jakości, niezwykle utalentowany szef kuchni i załoga, którą starannie wyselekcjonował spośród kucharzy z najlepszych restauracji swojego kraju pochodzenia. Tajlandia nigdy nie była bliżej.

Thai Thai -restauracje
ORYGINALNE PRZEPISY

Sekret naszych dań kryje się w oryginalnych składnikach, tajskich przyprawach i tradycyjnych recepturach.

Thai Thai -restauracje
TAJSKA KULTURA

Rozsmakuj się w Tajlandii, poznaj kulturę spożywania posiłków w tym egzotycznym kraju, spróbuj dań tak innych od tych, które są Ci bliskie. Wyrusz z nami w niezapomnianą podróż.

Thai Thai -restauracje
INSPIRACJE

Zainspirowani podróżami i orientalną kuchnią stworzyliśmy wnętrza doskonale podkreślające wschodnie trendy i gwarantujące atmosferę wyjątkowości.

Thai Thai -restauracje
EKSKLUZYWNIE

Pozwól sobie na odrobinę luksusu. Smakuj wspólne chwile z bliskimi. Celebruj życie i daj się zaskoczyć.

Nasi Kucharze

Tworząc orientalny koncept kulinarny postawiliśmy na autentyczność w każdym calu. Menu kreuje wybitny szef kuchni, który przez wiele lat zdobywał doświadczenie w miejscach takich jak Mandarin Oriental Bangkok, Sheraton Warszawa i innych topowych hotelach na całym świecie. Miał zaszczyt przygotowywać swoje dania podczas wydarzeń na najwyższym szczeblu dyplomacji międzynarodowej, takich jak wizyta króla Tajlandii czy prezydenta Federacji Rosyjskiej w Polsce. W każdym naszym lokalu gotują bezkonkurencyjni kucharze z Tajlandii wyselekcjonowani przez Szefa Kuchni. Autentyczność podawanych dań jest zobowiązaniem i oznaką najwyższego szacunku wobec naszych gości.

Thai Thai -kucharze